İlhan YILDIZ Meclis Üyesi Aday Adaylığını Açıkladı.

İlçemiz Gülnar’ın Önde Gelen Esnaflarından Rahmetli Hanifi Yıldız Abimizin Oğlu İlhan Yıldız Bizim Yolumuz Babamızın Yolu Dedi ve MHP Meclis Üyesi Aday Adaylığını Açıkladı. Sosyal Medya Hesabından Yapmış Olduğu Açıklama:

“Rahmetli Başbuğumuz Alparslan TÜRKEŞ’in dediği gibi “Cesaret, yüreklilik, atılganlık olmayan hiçbir dâva başarıya ulaşamaz.” Burdan hareketle Bilge Liderimiz Doktor Devlet Bahçelinin dediği gibi Cumhur İttifakı Cumhuriyet’in açık bahtı, Türkiye’nin ve Türk milletinin asıl bekasıdır. Bu itibarla diyoruz ki; ya beka, ya da bela. Ortası yoktur, başka alternatif kalmamıştır.” Bu sebeple başta Ülkeme ve Partime destek olmak için Milliyetçi Hareket Partisi Gülnar Belediye Meclis Üyesi Aday Adaylığı Başvurumu gerçekleştirmiş bulunmaktayım. Başta Milliyetçi Hareket Partisi olmak üzere bölgemizdeki tüm siyasi adaylara ve muhtar adaylarımıza başarılar diler her bir adayın hesabi değil hasbi siyaset yapmasını Cenabı Allahtan niyaz ederim. Herşeyin hayırlısı olur inşallah.
ÇOK DEĞERLİ GÜLNAR HALKI VE DAHA SONRA MAHALLE MUHTARLARIMA VE AİLEME BU ÇIKMIŞ OLDUĞUM KUTLU YOLDA BENİM YANIMDA OLDUKLARI İÇİN TEŞEKKÜR EDİYOR VE MİNNETTARLIĞIMI SUNUYORUM..”

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir